קבלן שלד


במהלך עבודות הבניה, נדרשים לשתף פעולה מהנדס, אדריכל ואנשי מקצוע נוספים. במידה רבה, נוכל לומר כי מי שמהווה חוט מקשר בין כלל העוסקים בעשייה הינו הקבלן שאחראי על יצירת השלד, הקונסטרוקציה. ומי בעצם נחשב לקבלן שלד מוסמך, שיכול להקים את השלד שיישא את העומס של המבנה כולו? הכירו את קונסטרוקטור וליתר דיוק - קונסטרוקטור מורשה.

קבלן בעל הכשרה הנדסית מתאימה 

קבלן שלד יהיה על פי רוב מהנדס בהכשרתו או הנדסאי. אך לא כל מהנדס יוכל לעסוק בהקמת התשתית הדרושה לאורך המבנה כולו. יש צורך במהנדס או הנדסאי (תלוי בסוג המבנה) בעל התמחות והסמכה לעניין תשתית ושלד. 
 

תפקידו של קבלן השלד 

תפקידו של קבלן השלד עשוי להתחיל כבר בהיבט התכנוני. דהיינו תכנון כל מה שקשור עם השלד או קונסטרוקציה של חלקים חשובים במבנה. זה נעשה לפני שנמשכים הלאה עבודות הבניה. התכנון הוא זה שמאפשר לפועלים באתר הבניה ולמנהל העבודה לבצע את ההקמה עצמה. בקונסטרוקציה יש לתת את הדעת לתמיכה מתאימה בעמודים, קירות, גגות, מרפסות וכיוצא באלה.  

יש צורך להביא בחשבון שיקולי עומסים. יש להביא בחשבון את גובה המבנה. יש להביא בחשבון סוגי חומרים. אין ספק שגם למאפיינים עיצוביים יש מקום, אם כי משני ביחס לדברים האחרים. לצורך כך מצטרף לתמונה אדריכל שאחראי על הרובד הזה. 

במידה מסוימת גם השיקול התקציבי נכנס לתמונה בעבודתו של קונסטרוקטור אך בראש ובראשונה המטרה היא להקים את השלד היציב. זה שיתאים לתקנות, בהתאם לאופי הבניה. רק על סמך השלד, יהיה אפשר להמשיך הלאה ולתת את הדעת גם להיבטים עיצוביים, אדריכליים ואחרים. 

הקבלן שבזכותו המבנה עומד איתן 

חשיבותו של קבלן השלד רבה מאוד. השלד של המבנה אמור להחזיק ולתמוך במבנה בכל תנאי הסביבה הנורמליים, בתנאי רוח וגשם וחום ולחות. בנוסף, נלקחים בחשבון כמובן היבטים של ביטחון נוסף, כך שתתקבל עמידות גם למצבים יותר קיצוניים. תקנות הבניה עוסקות בכך, אך כאשר מזמינים שירותי בניה לצורך בניית בית צמוד קרקע, ניתן להוסיף גם מעל התקנות (אך אין לגרוע). 
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית