קבלן שלד רשום


כל מלאכת בנייה הינה תהליך מורכב המחייב שיתוף פעולה בין כמה גורמי מקצוע. עבודת הבנייה מורכבת ממרכיבים רבים המחייבים התייחסות מקצועית מתאימה. כל בניין איכותי ויוקרתי חייב להתבסס על שלד יציב, עמיד וחזק. שלד הבניין מהווה את התשתית החשובה ביותר של המבנה והיא זו שתקבע את רמת הבטיחות והתקינות של עבודת הבנייה. על מנת לוודא כי הבית שלכם לא רק יפה אלא גם בטוח ויציב, חשוב לבחור קבלן שלד רשום שייבצע את התוכנית האדריכלית וההנדסית בצורה מיטבית. 

גם איכות וגם נראות - תקינות ובטיחות המבנה 

במידה ואתם עומדים בפני בניית בית חלומותיכם, הרי שהצעד הראשון והחיוני הינו בחירת קבלן שלד מומלץ. קבלו חוות דעת והמלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם והתרשמו מפרויקטים קודמים של הקבלן. בחירה נכונה של קבלן שלד מומלץ תבטיח לכם בנייה תקינה ובטוחה שהינה הכרחית לשם קבלת תוצאה איכותית ומיטבית. קבלן שלד לבניית בתים פרטיים אחראי על כל תחום היסודות והקונסטרוקציה של המבנה. קבלן שלד פועל בתיאום ובשיתוף פעולה עם מהנדס בנייה ואדריכל מוסמך והוא זה האחראי על ביצוע התוכנית האדריכלית וההנדסית בשטח. עבודתו של קבלן שלד מחייבת אחריות מקצועית ומומחיות במגוון היבטים בהם: הריסה, חפירה, פינוי עפר, יציקת יסודות וקונסטרוקציית פלדה, התקנת תשתיות חשמל ומים, בניית קירות חיצוניים ופנימיים, איטום ובידוד ועוד. 
 

ניהול פרויקטים יוקרתיים משלב השלד ועד למסירת המפתחות

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה המספקת שירותי ופתרונות הנדסה  מקצועיים ומתקדמים. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מנוסים בהם קבלני וילות יוקרה, קבלן שלד רשום, קבלני מפתח ועוד. החברה הינה בעלת ניסיון רב בניהול פרויקטים יוקרתיים מא' ועד ת' וכל זאת בליווי צמוד של הלקוח ובתיאום מלא מולו. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ שמה דגש רב על אחריות מקצועית, איכות, בטיחות ויחס אישי לכל לקוח החל משלב התכנון ועד למסירת המפתחות לביתכם החדש והמושלם. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה בדרך להגשמת החלום!
 

 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית