קבלן שלד מומלץ


על מנת להתחיל את הבניה ברגל ימין, יש לבחור קבלן שלד ולקבל ממנו הצעת מחיר. תחילה כדאי להכין את תוכניות המהנדס ותוכניות האדריכלות. לפני שניגשים לקבלת הצעת מחיר קבלן שלד, כדאי ללכת על קבלן שלד רשום מתוך רשימת קבלני השלד. מומלץ לבקש את הצעת המחיר בכתב על מנת למנוע אי נעימויות עתידיות או סכסוכים מיותרים, ובהמשך יש לחתום על חוזה עבודה שיכלול מועדים לסיום כל שלב ותאריך סיום כל העבודה. עבודות שלד זה עניין רציני מאוד ולכן לא כדאי לסגור עסקה עם קבלן שלד מומלץ  בטרם ראה את המקום המיועד לבניה.

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ היא חברה מובילה בתחום בניית בתים צמודי קרקע. שטרן הנדסה חרטה על דיגלה את תחום תודעת השירות ללקוח מתחילת הפרויקט ועד סיומו, בליווי צמוד, שימת דגש על עמידה ביעדים תקציביים ומתן דו"חות סטטוס ללקוח בהתאם להתקדמות קצב הבניה. חברת שטרן הנדסה בע"מ מאגדת בתוכה ציוותי עבודה אורגניים אשר מדברים בשפה משותפת ובכך מצמצמת את הבצ"מ (בלתי צפוי מראש) בתהליך התקדמות הפרויקט.
 

קבלן שלד מומלץ הוא קבלן שלד רשום בעל סיווג מתאים לבניית שלד. בדיוק כפי שרופא, אדריכל או מהנדס מחזיקים בתעודה רישום, כך גם קבלני שלד אשר אמורים בסופו של דבר לחתום על טופס אישור בצירוף צילום התעודה. ברשם הקבלנים מנהלים את פנקס הקבלנים ובו רשומים כל הקבלנים שרשאים לבנות עבודות שלד והסיווג המקצועי שלהם. שם גם ניתן לבדוק את פרטי קבלן שלד מומלץ  איתו בחרת לעבוד.

בחברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ תקבלו הצעת מחיר קבלן שלד אטרקטיבית במיוחד אם כי זה ברור וידוע שעבודה מול קבלן שלד רשום יקרה יותר מאשר עבודה מול קבלן שאינו רשום. שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מבצעת עבודות שלד עם קבלן שלד מומלץ אשר ביצע כבר לא מעט פרויקטים ויש לו נסיון רב בתחום. על פי חוק, עבודות בנית שלד בהיקף כספי מסויים מחייבות קבלן רשום. קיימות שתי אפשרויות בעת בניית שלד: האפשרות הראשונה היא סגירת עבודה עבור הפרויקט בשלמותו, האפשרות השניה היא תמחור על פי מטר מרובע. כך או אחרת, מה שיקבע לבסוף את הצלחת הפרויקט, זו בחירה נבונה של חברת ביצוע.
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית