קבלן שלד בתל אביב


אחד הפרמטרים החשובים שייקבעו את איכות הבנייה כולה הינו שלד המבנה. הנחת היסודות של הבניין ובניית הקונסטרוקציה מהווים את התשתית החשובה ביותר שכן היא זו שתקבע את מידת יציבותו, עמידותו וחוזקתו של המבנה כולו. תכנון נכון ובנייה תקינה של שלד המבנה נועדו לאפשר המשך תהליך הבנייה בצורה בטוחה ואיכותית ועל כל אלה אחראי קבלן שלד. קבלן שלד בתל אביב הוא הגורם המקצועי המיישם ומבצע בפועל את התוכנית ההנדסית והאדריכלית כפי שתוכננה על ידי מהנדס קונסטרוקטור ואדריכל מוסמך. 

החשיבות ותחומי האחריות של קבלן שלד

קבלן שלד אחראי על מגוון מרכיבים מרכזיים הנוגעים לתהליך הבנייה כולו, החל מהנחת ויציקת יסודות, דרך התקנת הקונסטרוקציה וקורות הפלדה התומכות ועד להנחת תשתיות חשמל ומים. נוסף על כך, קבלן שלד במרכז אחראי על כל המתרחש במגרש הבנייה מבחינת ביצוע מדידות, הריסה ופינוי עפר, אספקת מים וחשמל לאתר הבנייה ועוד. בבואכם לבחור קבלן שלד במרכז הרי שחשוב לבחור קבלן מורשה בלבד הרשום בפנקס הקבלנים. וודאו כי קבלן שלד ברמת גן או קבלן שלד ברמת השרון פועל ברישיון מטעם משרד הבינוי והשיכון וכי הוא מכוסה בפוליסת ביטוח מתאימה. בנייה תקינה של שלד המבנה מבוצעת בתיאום מלא והדוק עם מהנדס בנייה, קונסטרוקטור ואדריכל מוסמכים. תכנון נכון וביצוע תקין הינם קריטיים לבטיחות המבנה כולו ולאפשרות להמשיך בתהליך הבנייה בצורה טובה. 
 

תכנון, ניהול וביצוע תהליך הבנייה מתחילתו ועד להשלמתו

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה ובעלת מוניטין המתמחה במתן שירותי הנדסה מקצועיים ובניהול פרויקטים בדגש על בניית בתי יוקרה, וילות ובתים צמודי קרקע. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בהם: קבלני מפתח, קבלני שלד וקבלני גמר שינהלו את תהליך הבנייה בצורה אחראית ומקצועית מתחילתו ועד להשלמת המלאכה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצון הלקוח. אנו מלווים את לקוחותינו באופן צמוד ובשיתוף פעולה מלא ומקפידים על עמידה בלוחות זמנים ועל מתן עדכונים שוטפים בזמן אמת לגבי התקדמות העבודות. עם חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים טובות ומקצועיות ותוכלו ליהנות משקט נפשי וביטחון לאורך כל שלבי העבודה ועד למסירת המתפתחות לביתכם החדש והמושלם.
 
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית