קבלן שלד בזכרון יעקב


תהליך עבודת בניית בניין מחייב שיתוף פעולה בין גורמי מקצוע ובעלי תפקידים שונים. אחד מאנשי המקצוע המשמעותיים ביותר בכל עבודת בנייה הינו קבלן שלד שכן שלד הבניין מהווה את התשתית החשובה ביותר ועליו להיות מותאם לתוכנית האדריכלית. אם אתם מתכננים לבנות את בית חלומותיכם באזור זכרון והסביבה, הרי ששירותיו של קבלן שלד זכרון יעקב הינם חיוניים ויבטיחו לכם כי התהליך יבוצע בצורה איכותית, מקצועית ובאחריות מלאה. 

החשיבות ותחומי האחריות של קבלן שלד

קבלני שלד בזכרון יעקב אחראים לביצוע התוכנית האדריכלית בצורה מדויקת, להזמנת חומרי הגלם האיכותיים הדרושים לבנייה, לפיקוח על העבודה, לעמידה בנהלים ובתקנים באתר הבנייה ולביצוע תהליכי בקרת איכות. קבלן שלד הוא זה המיישם בשטח את תכנון השלד כפי שבוצע בידי מהנדס קונסטרוקציה. שלד הבניין קובע את מידת הבטיחות של המבנה ועליו להיות עמיד, תקין וחזק וזאת על מנת לספק תשתית איכותית ותקינה לבניין כולו. שלד יציב ואיתן נועד לעמוד בפני נזקי טבע ופגיעות מסוגים שונים ועליו להיות מתוכנן בקפידה שכן שלד לא תקין לא יאפשר בנייה כהלכה של הבניין בהמשך. בחירה של קבלן שלד בזכרון יעקב הינה אחת מההחלטות החשובות שתקבלו בתהליך הבנייה של הבית החדש שלכם. 

פרמטרים חשובים בבחירת קבלן שלד

על מנת לבחור נכונה קבלן שלד זכרון יעקב הרי שמומלץ לבדוק כמה פרמטרים חשובים. ראשית בדקו את תיק העבודות של הקבלן וקבלו חוות דעת מלקוחות קודמים. בצעו סקר שוק והשוואת מחירים והתרשמו מפרויקטים קודמים של אותו הקבלן שהסתיימו לשביעות רצון הלקוחות. בקשו הערכת זמנים לגבי העבודה וודאו טרם החתימה על החוזה, כי מופיעים בו כל הסעיפים המפרטים את חובותיו והתחייבויותיו של הקבלן כלפיכם. במידה ואתם מעוניינים לבנות בית פרטי, בחרו קבלן בניית וילות בזכרון יעקב שתוכלו לעבוד עמו בשיתוף פעולה מלא. כעת אתם מצוידים בכל הכלים שיבטיחו לכם תהליך בנייה איכותי ומוצלח. 
 

שירותי הנדסה וניהול פרויקטים מידי מומחים

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה המספקת שירותי הנדסה ומתמחה בבניית וילות, בתי יוקרה, מבנים צמודי וילות ועוד. שירותי החברה כוללים: קבלן מפתח, קבלן שלד, קבלן גמר וניהול פרויקטים באחריות, מקצועיות ובאמינות לאורך כל שלבי הבנייה ועד למסירת מפתחות הבית ללקוח.
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית