קבלן שלד בבנימינה


האיכות והניסיון המקצועיים של קבלן שלד הינם חשובים ואף קריטיים לגבי הצלחת עבודת הבנייה. בנייה תקינה של שלד הבניין מהווה את התשתית החשובה ביותר של המבנה ונועדה להבטיח את בטיחות הבניין, עמידותו, יציבותו וחוזקתו. בבואכם לבחור קבלן בבנימינה, הרי שמומלץ לבחור קבלן שלד אמין ובעל מוניטין בתחום וכזה הרשום בפנקס הקבלנים. קבלני שלד בבנימינה אחראים על ביצוע התוכנית האדריכלית כפי שתוכננה בידי מהנדס קונסטרוקציה וזאת תוך פיקוח צמוד בשטח וביצוע תהליכי בקרת איכות קפדניים לאורך כל שלבי עבודת הבנייה.

תחומי האחריות של קבלן שלד

עבודת הקבלן מחייבת אחריות רבה ויכולת מקצועית גבוהה. במידה ואתם עומדים בפני צעד של בניית ביתכם החדש, הרי שמומלץ לבחור מתוך רשימת קבלני מפתח בבנימינה, שכן אלה מספקים אחריות מלאה לכל סוגי הבנייה הרלוונטיים, כך שאתם נמצאים בקשר עם גורם מקצועי אחד. עבודתם של קבלני מפתח בבנימינה כוללת גם אחריות על תחום שלד הבניין.

קבלן השלד אחראי על מגוון תחומים בהם: פיתוח השטח, עבודות חפירה, איטום, בניית קירות תומכים וכל פרמטר הרלוונטי לקונסטרוקציה של הבניין. קבלן בבנימינה פועל בשיתוף פעולה מלא והדוק עם מהנדס בניין וזאת על מנת להבטיח בנייה תקינה של השלד שתאפשר המשך העבודה בצורה בטוחה ואיכותית. בניית שלד הבניין כוללת ביצוע מדידות, קידוח יסודות, הנחת תשתיות מים וחשמל, יציקת אלמנטים מבטון ובניית קירות חיצוניים ופנימיים. בחירת קבלני שלד בבנימינה או קבלני מפתח בבנימינה מחייבת בחינה של כמה פרמטרים חיוניים בטרם אתם חותמים על חוזה. הקפידו כי החוזה כולל פירוט של כל ההתחייבויות של הקבלן כלפיכם, את לוחות הזמנים ואת אופן התשלום בכפוף לביצוע. 
 

ניהול פרויקטים ועבודות בנייה מא' ועד ת' 

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה המספקת שירותי הנדסה וניהול פרויקטים מא' ועד ת'. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בהם קבלני מפתח וקבלני שלד המתמחים בבניית בתי יוקרה, וילות, בתים צמודי קרקע ועוד. החברה רכשה לעצמה מעמד ומוניטין כחברה מובילה במתן שירותי הנדסה, בפיקוח ובניהול פרויקטים לאורך כל הדרך וכל זאת במקצועיות, אחריות ואמינות.
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית