קבלן מפתח


הקמה של בית מורכבת מהרבה מאוד צעדים. חלקם צעדים קטנים ויחסית פשוטים אך רובם די מורכבים. על מנת לפשט את כל התהליך ולמנוע תסבוכות ועיכובים, אפשר להקים וילה או כל מבנה אחר בעזרת קבלן מפתח. מהי משמעות הדבר? אתם מוזמנים לקרוא ולהבין. 

כל השלבים תחת קורת גג אחת

יש להביא שחשבון שבמהלך הקמה של בית מגורים, בית צמוד קרקע או וילה מפוארת, נדרשים הרבה מאוד שלבים. על מנת לסבר את האוזן, יש להביא בחשבון שבין היתר יש צורך להזמין מודדים למדידת הקרקע. לפעמים יש להרוס מבנה ישן ולפנות פסולת. יש ליצור הכנה לכניסת כלים כבדים, להזמין עפר לעבודות הבניה, להזמין מערבל בטון, לגדר את האתר, לשים שילוט אזהרה, להזמין מחפרים, להקים את היסודות, להביא קבלני קונסטרוקציה, מומחי מיזוג אוויר, נגרות מקצועית, אנשי אלומיניום, קבלני ריצוף וחשמלאים ופועלים לביצוע עבדות גמר. מי שרוצה להקים את בית חלומותיו בשיטת בנה ביתך, יכול לקבל את כל זאת ועוד הרבה יותר מאיש מקצוע אחד. קבלן המפתח הוא זה שדואג להכל, מהתחלה ועד הסוף. הכל, ממש ממצב של קרקע עד למצב של בית גמור. 
 

במה יתרונו הגדול של קבלן מפתח

יש לא מעט יתרונות בעבודה מול קבלן מפתח אחד, במקום אין ספור אנשי מקצוע, מהנדסים, מנהלי עבודה ופועלים. כאשר יש גורם אחד שאחראי להכל, יש גורם שבעצם מפקח ודואג שהשלבים השונים יתבצעו כסדרם ובצורה מסודרת. בעל הבית לא צריך לבצע תיאומים בין הפועלים השונים. לא צריך לדאוג שמא יהיו אי הבנות. לא צריך לדאוג שיד ימין לא תדע מה עושה יד שמאל. יש איש מקצוע מנוסה, שיודע להביא עימו מקצוענים אחד אחד.
 
כשעובדים מול הרבה מאוד בעלי מקצוע שונים, עשוי להיווצר מצב שבו כל אחד מנסה לזרוק אחריות על השני. למשל, על כך שיש עיכובים או שמשהו לא התקדם כמו שצריך. עם קבלן מפתח, יש גורם אחד שאחראי לעדכן את הלקוח בכל מה שקורה. בעל הבית לא צריך להתרוצץ מפה לשם ולטפל באין ספור עניינים שונים. ההתקדמות מהירה יותר, חלקה יותר. יש גורם אחד, כתובת אחת, פשטות ומקצועיות. 
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית