קבלן מפתח


ענף הנדל"ן בישראל נחשב לאחד המרכזיים והחשובים במשק הישראלי וזאת נוכח הביקוש הגבוה לפתרונות דיור ומגורים איכותיים. תהליך הבנייה של נכס הינו מורכב ומעבר לזמן העבודה, נדרשת התייחסות מעמיקה למגוון היבטים ופרטים החיוניים להצלחת הפרויקט. הדרך הטובה והבטוחה ביותר לצלוח את תהליך הבנייה בצורה מיטבית הינה בעזרתו של קבלן מפתח מקצועי, מנוסה ואמין. קבלן מפתח הינו קבלן האחראי על עבודת הבנייה לאורך כל שלביה החל משלב השלד ועד למסירת הבניין או הדירה ללקוח. מדובר על גורם מקצועי ואחראי המנהל את הפרויקט מתוך התייחסות רחבה למכלול ההיבטים הרלוונטיים ותוך ירידה לכל הפרטים הקטנים ביותר.

ניהול תהליך הבנייה בראייה רחבה ותוך ירידה לפרטים

קבלן מפתח הינו הסמכות המקצועית המפקחת על תהליך הבנייה, מרכזת את האחריות על אנשי המקצוע השונים ויוצרת תיאום בין כל הגורמים החיוניים והרלוונטיים למלאכת הבנייה. הוא נמצא בקשר ישיר והדוק עם מהנדס בניין, מפקח בנייה ואדריכל ועליו חלה החובה ליידע ולעדכן את הלקוח לאורך כל שלבי העבודה. באחריותו לעקוב מקרוב אחר גורמי המקצוע השונים ולאתר תקלות ורשלנות מבעוד מועד כאשר אלה מתרחשות. חשיבותו של גורם ניהולי אחראי הינה רבה וזאת במטרה למנוע נזקים וטעויות לאורך כל שלבי העבודה ולהבטיח כי תוצאות העבודה הינן איכותיות, ללא ליקויים וברמת גמר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עבודתו של קבלן מפתח אמין ומקצועי חייבת להיות מבוטחת בפוליסת ביטוח מתאימה שנועדה לכסות את כלל העבודות המתבצעות במהלך הבנייה ועליו להחזיק ברישיון מתאים.

חשיבותו ותחומי האחריות של קבלן מפתח

תפקידו של קבלן מפתח כולל תחומי אחריות רבים, החל מבדיקת תוכנית לביצוע ועד לניהול העבודה בשטח וביצוע בקרת איכות. הוא אחראי גם על בטיחות העובדים באתר ועל תיאום בין אנשי המקצוע העובדים בשטח. האחריות של קבלן מפתח הינה מנהלית ומעשית כאחד והוא עוסק בכל הקשור למגרש הבנייה, הריסה ופינוי, גישה עם ציוד מכני כבד, תשתיות, בטיחות ועוד. ניהול הפרויקט והליווי בידי גורם מוסמך מעניק ללקוח שקט נפשי, חיסכון בעלויות וניהול תהליך הבנייה בצורה מקצועית מתחילתו ועד להשלמתו במסירת מפתחות. הלקוח זוכה לאחריות מלאה על כל עבודת הבנייה ממקור ומגורם מקצועי אחד שהינו קבלן מפתח. 
 

שירותי הנדסה מקצועיים מידי מומחים

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה המספקת שירותי הנדסית ומתמחה בבניית בתי יוקרה, וילות, מבנים צמודי קרקע ועוד. שירותי החברה כוללים: קבלן מפתח, קבלן שלד, הנדסה אזרחית, בניית וילות ובתים צמודי קרקע. החברה התבססה כמובילה ובעלת מוניטין במתן שירותי הנדסה, פיקוח וניהול פרויקטים לכל אורך הדרך וזאת במקצועיות, איכות ואמינות.
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית