קבלן מפתח לבית פרטי


בנייה של בית פרטי הינה חלומם של רבים מאתנו. תהליך הבנייה של בית פרטי שונה מעבודת בנייה רגילה של בנייני מגורים משותפים ודורש התייחסות והיערכות מתאימה. כל מלאכת בנייה מתחילה בבחירת קבלן בניה מקצועי ומנוסה. קבלן הבנייה הינו הגורם המקצועי האחראי על ניהול, פיקוח וביצוע תהליך הבנייה בצורה איכותית, בטוחה ומיטבית. כאשר מדובר על בניית בית פרטי, הרי שמומלץ לבחור קבלן מפתח שהינו בעל היכולת לניהול כל שלבי הפרויקט והוא זה האחראי על שיתוף הפעולה מול כל אנשי המקצוע הרלוונטיים לעבודה. 

ניהול, פיקוח ושיתוף פעולה מול כל גורמי המקצוע

קבלן מפתח לבית פרטי יחסוך מכם הוצאות מיותרות ולא מעט כאבי ראש המהווים תוצאה של עבודה מול גורמים רבים במקביל וזאת ללא סמכות ניהולית אחת מרכזית. תיאום מול כל גורמי המקצוע בהם מהנדס בניין, אדריכל, קבלני משנה, אינסטלטור, חשמלאי ועוד, עלולים ליצור קשיים ועיכובים בתהליך הבנייה ומכאן החשיבות והיתרונות בקבלת שירות מקבלן מפתח שידאג לכל הפרטים החיוניים לתהליך הבנייה משלב התכנון, דרך ניהול, פיקוח ובקרה ועד למסירת המפתחות לבית בתום המלאכה. 

הדרך הנכונה לבניית בית חלומותיכם

קבלן מפתח לבניית בית הינו בעל הניסיון לניהול פרויקטים מא' ועד ת'. הקבלן פועל בתיאום ובשיתוף פעולה עם מהנדס בניין, אדריכל מוסמך, קבלני משנה ועם הפועלים העובדים בשטח. קבלן מפתח לבניית בית פרטי הינו בעל ניסיון בבניית שלד הבניין המהווה את התשתית החשובה ביותר להמשך הבנייה בצורה בטוחה ולהקניית יציבות, חוזקה ועמידות למבנה כולו. בבואכם לבחור קבלן מפתח במרכז בחרו בקבלן הרשום בפנקס הקבלנים וכזה המחזיק ברישיון מתאים מטעם משרד הבינוי והשיכון. מומלץ להתרשם מפרויקטים קודמים של הקבלן ולקבל חוות דעת והמלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם. 
 

ניהול פרויקטים יוקרתיים מא' ועד ת'

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה המספקת שירותי הנדסה ומתמחה בניהול פרויקטים יוקרתיים. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בה קבלני מפתח וקבלני שלד מורשים ומנוסים שינהלו את הפרויקט שלכם בצורה מקצועית לאורך כל שלביו ועד למסירת המפתחות לבית החדש והמושלם שלכם.
 

 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית