קבלן מפתח בזכרון יעקב


תהליך בנייה עשוי להיות מורכב וממושך וכזה הכולל מגוון רחב של היבטים ופרמטרים שיש להקדיש להם מחשבה והתייחסות. על מנת להבטיח כי מלאכת הבנייה תבוצע בצורה מקצועית ומיטבית, הרי שמומלץ וחיוני להיעזר בשירותיו של קבלן מפתח. קבלן מפתח אחראי על תהליך הבנייה כולו מא' ועד ת' ואתם זוכים לעבודה מקצועית ולשקט נפשי. קבלן מפתח אחראי על כל שלבי עבודת הבנייה החל משלב השלד של הבניין ועד לסיום מלאכת הבנייה ומסירת המפתחות ללקוח. 

התפקיד והחשיבות של קבלן מפתח

קבלן בזכרון יעקב נמצא בקשר עם כל אנשי המקצוע הרלוונטיים לתהליך הבנייה וממנה מנהל עבודה מטעמו המפקח על העבודה. קבלן מפתח בזכרון יעקב פועל בשיתוף פעולה הדוק ומלא עם מהנדס בניין, מפח בנייה, אדריכל וכל גורם מקצועי רלוונטי אחר וזאת במטרה להבטיח בנייה איכותית ובטוחה. קבלן בנייה בזכרון יעקב יהיה בקשר עם הלקוח ויספק לו מידע חיוני ועדכונים לגבי התקדמות העבודות. קבלן מפתח מעורב בכל מרכיבי ושלבי הפרויקט, עוקב ומפקח על תהליך העבודה וזאת במטרה לאתר ליקויים או רשלנות מבעוד מועד במידה ואלה יתרחשו. בבואכם לבחור קבלן בזכרון יעקב, וודאו כי הוא מחזיק ברישיון מקצועי מתאים ובפוליסת ביטוח. 

תחומי אחריות של קבלן מפתח

קבלני מפתח בזכרון יעקב מספקים אחריות מלאה לכל עבודת הבנייה. תחומי האחריות של קבלן בנייה בזכרון יעקב כוללים:
בדיקת תוכניות לביצוע והתאמתן לצרכי הלקוח.
ניהול העבודה בשטח – מדידת מגרש הבנייה, הריסה ופינוי, מילוי ופינוי עפר, גידור ושילוט, תשתיות ועוד.
שיתוף פעולה עם מהנדס המפקח על שלד הבניין.
קשר עם לקוחות
בקרת איכות
אחריות על בטיחות העובדים.
 

אחריות מקצועית, חיסכון בעלויות ושקט נפשי

קבלן מפתח בזכרון יעקב מחויב לעמידה בלוחות זמנים ומספק פתרונות לכל צרכי הלקוח עד להשלמת מלאכת הבנייה. שירותי קבלן בזכרון יעקב עשויים לחסוך לכם כסף וזמן יקרים וזאת בזכות העובדה כי אתם זוכים למענה כולל ולאחריות מלאה מגורם מקצועי אחד. קבלנים בזכרון יעקב מהווים כתובת לכל בעיה בה אתם נתקלים וידאגו לסיים את תהליך הבנייה בצורה המיטבית לשביעות רצונכם. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מספקת שירותי הנדסה וניהול פרויקטים יוקרתיים מידי מומחים בהם: קבלני מפתח, קבלני שלד, קבלני גמר ועוד מגוון אנשי מקצוע החיוניים לביצוע תהליך הבנייה בצורה מיטבית.
 

 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית