קבלן מפתח בהוד השרון


קבלן מפתח הינו הגורםהאחראי על מלאכת הבנייה החל משלב השלד ועד לסיום תהליך הבנייה ומסירת המפתח ללקוח. קבלן מפתח מנהל את פרויקט הבנייה ומעסיק מטעמו אנשי מקצוע וקבלני משנה החיוניים ורלוונטיים לביצוע מיטבי, יעיל ומהיר של העבודה בשטח. קבלן מפתח בהוד השרון נמצא בקשר הדוק ובשיתוף פעולה עם מהנדס בניין, אדריכל, מפקח בנייה ועד גורמי מקצוע האחראים על תהליך הבנייה. כמו כן, הקבלן  מעדכן את הלקוח בכל הפרטים שעליו לדעת לגבי התקדמות העבודה. 

ניהול ופיקוח על תהליך הבנייה מא' ועד ת'

בבואכם למצוא ולבחור קבלני מפתח באזור השרון, הרי שתוכלו למצוא קבלן מפתח בהרצליה, קבלן מפתח בנתניה, קבלן מפתח בחדרה ועוד. קבלן מפתח מפקח על עבודת הבנייה ואחראי לאיתור מוקדם של כשלים או ליקויים העלולים לפגוע באיכות הבנייה. הפיקוח ההדוק נועד להבטיח ביצוע העבודה בצורה מקצועית והגעה לרמת גימור גבוהה. קבלן מפתח בהרצליה מחויב להיות מצויד בפוליסת ביטוח המכסה את כל העבודות המבוצעות בתהליך הבנייה. בחרו קבלן מפתח בנתניה או קבלן מפתח בחדרה המחזיק ברישיון מקצועי מתאים וכזה הרשום בפנקס הקבלנים וזאת על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי. 

תחומי האחריות של קבלן מפתח

העבודה של קבלן מפתח בנתניה ושל קבלן מפתח בהוד השרון כוללת מגוון רחב של תחומי אחריות בהם: התאמת ובדיקת תוכניות לביצוע, פיקוח על תכנון ובניית שלד המבנה בשיתוף פעולה עם מהנדס, ניהול העבודה בשטח, ביצוע תהליכי בקרת איכות, קיום קשר עם הלקוחות, אחריות על בטיחות העובדים ועוד. הקבלן אחראי על כל המתרחש במגרש הבנייה: ביצוע מדידות, הריסה ופינוי עפר, גישה עם כלים כבדים, גידור ושילוט ועוד. קבלן מפתח מהווה גורם מקצועי שינהל את פרויקט הבנייה שלכם מא' ועד ת' וזאת באחריות מקצועית ותוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.
 

ניהול פרויקטים במקצועיות, איכות ואחריות

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה ובעלת מוניטין במתן שירותי הנדסה וניהול פרויקטים יוקרתיים בהם בניית ווילות, בתי יוקרה ובתים צמודי קרקע. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בהם קבלני מפתח וקבלני שלד המתמחים בהיבטים השונים של תחום ההנדסה האזרחית, בתכנון ובניהול פרויקטים.
 

 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית