קבלן גמר


לאחר שהסתיימה מלאכת הבנייה, הרי שמגיע שלב הפינישים שהינו חיוני לשם הגעה לרמת גימור גבוהה ואיכותית. קבלן גמר אחראי על כל האלמנטים והפרטים שנועדו להבטיח קבלת תוצאה ורמת גימור מושלמות בהם: עיטוף החלק החיצוני של המבנה, ביצוע עבודות קצה הקשורות לתשתיות מים וחשמל, טיוח קירות, הכנות לקראת התקנת מכשירי חשמל, התקנת משקופים ועוד. קבלן גמר אחראי על כל המרכיבים הנראים לעין שייקבעו את הרמה האסתטית של המבנה, אולם גם לעבודות איטום ובידוד החיוניות לאיכות ועמידות המבנה. עבודתו של קבלן גמר הינה חיונית ונועדה להשלים את עבודת הבנייה בטרם הדיירים נכנסים לביתם החדש.

אחריות ופיקוח על כל גורמי המקצוע הרלוונטיים לתהליך הבנייה

תהליך הבנייה של כל מבנה דורש שיתוף פעולה בין כמה גורמי מקצוע בהם: מהנדס בניין, אדריכל, אינסטלטור, חשמלאי ופועלי הבניין. על מנת לנהל בצורה מיטבית את מלאכת הבנייה, הרי שחשוב שיהיה גורם מקצועי מרכזי שיהיה אחראי על כל בעלי התפקידים ואנשי המקצוע ויאפשר שיתוף פעולה יעיל ותיאום. קבלן מפתח הינו הגורם המקצועי האחראי על ניהול ופיקוח תהליך הבנייה מתחילתו ועד להשלמתו במסירת מפתחות הבית ללקוח. קבלן מפתח נמצא בקשר הדוק עם כל גורמי המקצוע, מפקח על ביצוע העבודה בשטח ומעדכן את הלקוח בזמן אמת בנוגע להתקדמות תהליך הבנייה. בבואכם לבחור קבלן מפתח חשוב לבחור קבלן מורשה בלבד המחזיק ברישיון מטעם משרד הבינוי והשיכון ורשום בפנקס הקבלנים. במידה ואתם עומדים בפני פרויקט של בניית ווילת החלומות שלכם, הרי שמומלץ לבחור קבלן וילות המתמחה בבניית בתי יוקרה ובתים צמודי קרקע. קבלן וילות בעל ניסיון ומוניטין בתחום יאפשר לכם להגשים כל רעיון וחלום עיצובי עד להגעה לתוצאה המושלמת מבחינתכם.
 

חברה מובילה בתחום שירותי הנדסה וניהול פרויקטים

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מתמחה במתן שירותי הנדסה ובניהול פרויקטים יוקרתיים בדגש על בניית וילות, בתי יוקרה ובתים צמודי קרקע. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בהם: קבלן מפתח, קבלן שלד וקבלן גמר שינהלו ויפקחו על תהליך הבנייה מא' ועד ת' וזאת במקצועיות, אחריות ואמינות. 
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית