קבלן בפרדס חנה


פרויקטים בתחום הבנייה מחייבים מעורבות של כמה גורמים מקצועיים, החל ממהנדס בניין ומודד, דרך אדריכל ועד לפועלי הבניין העובדים בשטח. על מנת ליצור שיתוף פעולה מוצלח בין כל אנשי המקצוע הרלוונטיים והחיוניים להצלחת מלאכת הבנייה, הרי שחשוב שיהיה גורם אחראי אחד שירכז בידיו את הסמכויות, ינהל ויפקח על תהליך הבנייה. המאסטרו של כל עבודת בנייה הינו, ללא ספק, קבלן בנייה. בבואכם לבחור קבלן בפרדס חנה, הרי שמומלץ לבחור קבלן מפתח שהינו בעל היכולות המקצועיות לניהול ויישום כל ההיבטים החיוניים לעבודת הבנייה. קבלן מפתח בפרדס חנה הוא הגורם המקצועי המנהל את פרויקט הבנייה מא' ועד ת', אחראי על שיתוף הפעולה מול כל בעלי המלאכה ונמצא בקשר הדוק עם הלקוח לשם מתן עדכונים שוטפים הנוגעים להתקדמות הבנייה.

קבלן מפתח וקבלן שלד 

קבלני מפתח בפרדס חנה זכו לקבל את שמם בזכות העובדה כי הם מנהלים את פרויקט הבנייה החל משלב התכנון, דרך ביצוע העבודה בשטח תוך הקפדה על פיקוח ובקרה קפדניים ועד למסירת המפתח ללקוח בתום המלאכה. קבלן מפתח בפרדס חנה עוסק בהריסה,  תשתיות, שלד ועוד והינו בעל התמחות בבניית בתים פרטיים ובתים צמודי קרקע. קבלן מפתח הינו למעשה גם קבלן שלד בפרדס חנה המתמחה בהנחת יסודות הבניין והתקנת הקונסטרוקציה. שלד הבניין מהווה את התשתית החשובה ביותר וכזו שתשפיע על המשך עבודת הבנייה. קבלן שלד בפרדס חנה אחראי על יציקת יסודות, הנחת קורות פלדה תומכות, בניית קירות פנימיים וחיצוניים, הנחת תשתיות חשמל ומים ועוד. מלאכתו של קבלן השלד תקבע את יציבותו וחוזקתו של המבנה לאורך עבודת הבנייה ולאחר סיומה. 
 

ניהול מקצועי לאורך כל שלבי פרויקט הבנייה

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מובילה המספקת שירותי הנדסה וניהול פרויקטים יוקרתיים בדגש על בניית ווילות, מבנים צמודי קרקע ובתי יוקרה. צוות המומחים של החברה מלווה את הלקוח לאורך כל שלבי תהליך הבנייה וזאת תוך מתן דגש על מקצועיות, אחריות, מסירות ואמינות. שירותי החברה כוללים: קבלן מפתח, קבלן שלד, הנדסה אזרחית, בניית ווילות ובתים צמודי קרקע ועוד. 
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית