קבלן בניה


הדרך לבניית בית חלומותיכם הינה מורכבת ומחייבת שיתוף פעולה בין מגוון רחב של אנשי מקצוע וזאת על מנת להגיע לתוצאה המושלמת מבחינתכם. על מנת ליצור תיאום בין כל גורמי המקצוע יש צורך בסמכות אחראית מרכזית שתנהל ותפקח על תהליך הבנייה. קבלן בניה הינו בעל התפקיד החשוב ביותר בכל עבודת בנייה והוא זה שנמצא בקשר הדוק עם הלקוח ועם כלל הגורמים הרלוונטיים לביצוע מיטבי של מלאכת הבנייה. במידה ואתם עומדים בפני בנייה של ביתכם החדש באזור השרון, הרי שתוכלו לבחור קבלן בניה בהרצליה, קבלן בניה בכפר סבא או קבלן בניה בהוד השרון אשר יהיה אחראי באופן מלא על ניהול הפרויקט שלכם וזאת מתוך ניסיון ומומחיות מקצועית. 

החשיבות של בחירת קבלן בניה בצורה נכונה

בחירת קבלן בניה בהוד השרון צריכה להתבסס על ניסיון מקצועי מוכח. בטרם אתם חותמים על חוזה מול קבלן בניה, חשוב לבדוק את הרזומה והמוניטין שלו. מומלץ לקבל חוות דעת ממכרים והמלצות וכן לראות בשטח פרויקטים קודמים של הקבלן. חשוב לבחור קבלן בניה בהרצליה או קבלן בניה בכפר סבא המחזיק ברישיון מתאים מטעם משרד הבינוי והשיכון וכזה הרשום בפנקס הקבלנים. קבלן הבניה הוא הכתובת והסמכות המקצועית האחראית על כל שלבי הביצוע של הפרויקט וזאת תוך עריכה של תהליכי בקרה קפדניים. קבלן הבניה נמצא בקשר ושיתוף פעולה מלא עם מהנדס הבניין, אדריכל ועם הפועלים העובדים בשטח. תחומי האחריות שלו הינם רבים ומגוונים וכוללים: ביצוע בפועל של התוכנית האדריכלית וההנדסית, הנחת יסודות שלד הבניין בצורה תקינה ובטוחה, הריסה ופינוי עפר, התקנת תשתיות חשמל ומים, בניית קירות חיצוניים ופנימיים וביצוע פינישים על מנת להגיע לרמת גימור גבוהה ולתוצאה הרצויה מבחינת הלקוח. 
 

ניהול, פיקוח וביצוע של פרויקטים יוקרתיים מידי מומחים

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מתמחה במתן שירותי ופתרונות הנדסה חדשניים ואיכותיים. צוות החברה כולל קבלן בניה, קבלן מפתח, קבלן שלד ומגוון אנשי מקצוע הרלוונטיים לניהול, פיקוח וביצוע פרויקט הבנייה מא' ועד ת'. החברה מתמחה בבניית בתי יוקרה, וילות ובתים צמודי קרקע וזאת תוך מתן דגש על מקצועיות, אחריות ואיכות ללא פשרות.
 

מאמרים נוספים:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית