פרויקט בניה בגוש דן


מה הכי חשוב לדעת לפני שמתחילים בפרויקט בניה בגוש דן? בכדי לבנות בית על שטח פרטי, יש לבדוק האם קיימים כל האישורים לבניית הבית. איך ניתן לתכנן את הבית על-פי  התנאים שהוצבו לבניה על ידי הרשויות? באמצעות אנשי מקצוע של חברת הנדסה אזרחית ניתן לתכנן את בניית הבית לפי התקנים הקבועים בחוק לבניית בתים צמודי קרקע.

באיזור גוש דן ניתן למצוא שטחים חקלאיים שהופשרו לבנייה למגורים כגון איזור פתח תקווה הנמצא בגבול עיריית גבעת שמואל. באיזורים הללו התכנון לבניית הבתים מתבצע על-ידי אנשי מקצועי מתחום בניית תשתיות ובניית מבנים.

פרויקט בניה בחוף הכרמל

מה לגבי איזור חוף הכרמל? בכדי להתחיל בפרויקט בניה בחוף הכרמל, אפשר לפנות לחברה להנדסה אזרחית ולקבוע פגישה ראשונית לתכנון בניית השלד והבית. חוף הכרמל היא מועצה איזורית הנמצאת בין מורדות של הר הכרמל לבין חוף הים. באיזור קיימים שטחים ריקים בבעלות פרטית שיבנו עליהם בעתיד פרויקטים של בניית בתים פרטיים ובנייני מגורים.
 
 

פרויקט בניה בכרכור

מלבד איזור חוף הכרמל, גם איזור כרכור נמצא בשלב של בנייה על שטחים פתוחים. פרויקט בניה בכרכור גם כן נעשה על-ידי אנשי מקצועי מתחום ההנדסה האזרחית. את התשתיות ושלד הבית מבצע קבלן שלד יחד עם אנשי הצוות המומחים בתחום התשתיות. לאחר בניית השלד מתחיל שלב בניית המבנה וחיבור הבית לרשת החשמל והמים.

פרויקט בניה בשרון

גרים באיזור השרון? אם אתם גרים באיזור השרון ומתכוונים להתחיל פרוייקט בנייה על שטח בבעלותכם, כדאי לפנות לחברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מציעה תכנון של פרויקט בניה בשרון לבעלי שטח המיועד לבנייה למגורים.

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מציעה ליווי מלא בפרויקט בניה בגוש דן

צוות חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ כולל אנשי מקצועי מיומנים ומנוסים בתחום בניית תשתיות והקמת פרויקט בניה בגוש דן והסביבה. על מנת להתחיל את פרויקט הבניה של הבית שלכם בצורה מקצועית ומתכוננת היטב, מומלץ לפנות למהנדסי חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ ולקבוע פגישה ראשונית לתכנון הפרויקט. צוות החברה ילווה אתכם מתחילת תכנון הפרויקט ועד לסיום הבנייה וכניסה לבית החדש.


 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית