פרויקטי בנייה חדשים


פרויקט בנייה מהותו ניהול של זמן, תקציב וכח אדם של כלל פעולות הבנייה. בסיום הפרויקט מסופק התוצר הסופי – המבנה. יש משמעות גדולה לבחירת חברת בנייה אשר תבטיח את הצלחתו של הפרויקט. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ היא החברה אשר בידיה המיומנות אפשר להפקיד פרויקטי בנייה חדשים. לחברת שטרן הנדסה תודעת שירות גבוהה שבאה לידי ביטוי בליווי צמוד תוך עמידה בלוח זמנים ובתקציב. זו חברה מובילה בתחום הבנייה שמאגדת בתוכה צוותים של אנשי מקצוע שמדברים בשפה משותפת ובשיתוף פעולה.

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מבצעת פרויקטים חדשים בשרון, פרויקטים חדשים בפרדסיה, גם פרויקטים חדשים דירה מקבלן תוך שמירה על תקני בנייה מחמירים ביותר ועל ניהול תקין ,על מנת להבטיח את הצלחתו של כל פרויקט ופרויקט. כשמדובר על פרויקטי בנייה חדשים יש לשים לב ולהקפיד לבחור חברת בנייה בעלת מוניטין, ותק ונסיון. חשוב לבקש מהחברה לראות פרויקטים שעשתה, לשוחח עם לקוחות שלה, לקרוא חומר אודות החברה ברשתות החברתיות, להבין מה תחום התמחותה ואפילו לבקש להציג את הרשיון שלה. בשלב מאוחר יותר חשוב להגיע למשרדי החברה ולהתרשם מהמקום, מההנהלה ומהצוות ולשאול את השאלות שחשוב לכם לדעת.
 

פרויקטי בנייה חדשים באזור מרכז הארץ מבוקשים תמיד ומושכים אליהם אוכלוסייה מכל קצוות הארץ. פרויקטים חדשים בשרון הם דבר שכיח עבור משקיעי נדל"ן שמחפשים פרויקטי בנייה חדשים להשקעה. פרויקטים חדשים בפרדסיה תוכננו ביסודיות רבה. הושקע זמן בתכנון, תיאום ובעבודה אדריכלית.

בתוך פרויקטים חדשים דירה מקבלן נקבעו שיטות ואופן ביצוע, תוכנן לו"ז פרטני שמפרט תהליכי עבודה תוך שילוב של אנשי מקצוע שונים, הערכת אומדן עלויות תוך שמירה על התקציב המתוכנן, הפעלת קבלני משנה וספקים שונים. לכל אורכו של הפרויקט מתבצע תהליך בקרה שבוחן תכנון מול ביצוע ומנווט את התקדמות הפרויקט. בסיום הפרויקט נסגרים כל החוזים המשפטיים, מופק טופס אכלוס, מבצעים הרצה למבנה ואכלוס המבנה. לאחר מכן מבצעים הערכה מסכמת של יעדים שהוצבו בתחילת הפרויקט, מול ביצועם, מבחינת עמידה בתקציב ולוחות זמנים. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברת ביצוע אשר ביססה את עצמה בשנים האחרונות כחברה מובילה בתחום פרויקטי בנייה. שטרן הנדסה חרטה על דיגלה את תחום תודעת השירות ללקוח.
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית