הנדסה אזרחית


רוצים להקים את בית החלומות ורכשתם או שאתם עומדים לרכוש שטח? ככל הנראה תיעזרו לאורך הדרך בחברה להנדסה אזרחית. 

הנדסה אזרחית הינה ענף מקצועי מתחום ההנדסה. תחת כותרת זאת, למעשה נכללות הרבה מאוד פעולות בעיקר ההקמה ותכנון מבנים אך גם בנושאים אחרים. מהנדס אזרחי אחראי על קונסטרוקציה של מבני ציבור ובתים, מחסנים ומבני תעשיה. בנוסף לתכנון, הנדסה אזרחית עוסקת גם בהיבט הביצועי, לרבות תחשיבי עלות תועלת ומתן מענה לאתגרים שונים של תכנון, סביבה ורישוי. 
 

הנדסה אזרחית וביצוע פרויקטים 

הנדסה אזרחית כוללת ליווי של פרויקטים, יצירת שיתופי פעולה בין גורמים שונים באתר הבניה ומחוצה לו, קבלת החלטות בתחומי עמידות ויציבות מבנים. בהקמה של בית צמוד קרקע, וילה או כל מבנה שהוא, חברה להנדסה אזרחית מספקת שירותים נוספים, מגוונים. 
 
בין היתר בניית תוכנית עבודה מסודרת, שכוללת יצירת לוח זמנים. תכנון תקציבי או התאמת פרויקט לתקציב נתון. בחירה של שיטת עבודה, למשל בחירה בין בניה רגילה, קלה או ירוקה. ביצוע פרויקט בליווי של חברה להנדסה אזרחית מתוכנן עד הפרט הכי קטן. בקרה על כוח אדם, טיפול בהזמנות של חומרי גלם, חול, ברזלים, סוסמום, ריצוף, טפסות, כלי עבודה. חברה להנדסה אזרחית יכולה גם לקחת חלק בעבודות פיקוח כגון מעקב אחר ביצוע עבודה באתר, בדיקה שהכל מתנהל כמו שצריך, מתן הערות במידת הצורך לקבלני משנה או למנהלי עבודה. 

כך בוחרים נכון חברת הנדסה אזרחית 

בחירה בחברה להנדסה אזרחית תתבצע בצורה נכונה בהתאם לנקודות הבאות:
  • רקע וניסיון – יש לוודא כי לחברה רקע, ידע וניסיון בתחום הפעילות. 
  • אופי הפרויקטים – יש לוודא כי לחברה התנסות בפרויקטים באופן הדומה לזה שעל הפרק. הדבר נבחן הן בסוג המבנה שצריך להקים והן בהיקפים כספיים. 
  • דוגמאות לפרויקטים קודמים – המלצות מפה לאוזן אינן מספקות. חשוב לקבל מושג ברור על איכות החברה מתוך דוגמאות של פרויקטים קודמים. ניתן לבקר במבנים גמורים ומאוכלסים או לכל הפחות לעיין בצילומים, תוכניות ושרטוטים (למי שבקיא בנושאים כאלה). 
  • רישוי – מהנדס צריך להיות רשום בפנקס המהנדסים ולהיות בעל הסמכה שמאפשרת לו לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. 
     
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית