בתים צמודי קרקע למכירה


בית צמוד קרקע במרכז הוא שם נרדף לאיכות חיים. בערים המרכזיות הדירות אשר נבנו בתקופת קום המדינה והצנע הן קטנות וצפופות. בית צמוד קרקע בשרון נחשב פעם למותרות, בית רחב ידיים, חצר מרווחת, חדר פרטי לכל ילד. החלום של בתים צמודי קרקע לא נעלם, בתים צמודי קרקע למכירה באזור המרכז עדיין מבוקשים מאוד ומה שקובע הוא כח הקניה.

בית צמוד קרקע במרכז הוא חלומם של הרבה משפחות. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברת ביצוע אשר ביססה את עצמה בשנים האחרונות כחברה מובילה בתחום בניית בתים צמודי קרקע. חברת שטרן הנדסה חרטה על דיגלה את תחום תודעת השירות ללקוח מתחילת הפרויקט ועד סיומו. תודעת השירות מתבטאת בליווי צמוד אותו אנו מעניקים ללקוח תוך שימת דגש על עמידה ביעדים תקציביים ומתן דו"חות סטטוס ללקוח בהתאם להתקדמות קצב הבניה. חברת שטרן הנדסה בע"מ מאגדת בתוכה ציוותי עבודה אורגניים אשר מדברים בשפה משותפת ובכך מצמצמת את הבצ"מ (בלתי צפוי מראש) בתהליך התקדמות הפרויקט. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מציעה בתים צמודי קרקע למכירה, בתים צמודי קרקע בחריש וגם בית צמוד קרקע בשרון. שטרן הנדסה אזרחית בע"מ.
 

מביאה סטנדרטים חדשים בתכנון ובבניה, אשר יבטיחו את האיכות, את המרחב ואת הפרטיות של בתים צמודי קרקע למכירה.

גינה גדולה וירוקה, עליית גבב, מחסן בחצר וטרמפולינה עם ילדים מקפצים – כל אלה כבר לא נשארים בגדר חלום. חברת שטרן הנדסה בע"מ מגשימה לכם את החלום ובונה בתים צמודי קרקע בחריש. בתים צמודי קרקע למכירה מיועד לאנשים שכמהים לפיסת קרקע משלהם ומבקשים לשפר את איכות חייהם. מחקרים מוכיחים כי העדפה של הישראלים לעבור להתגורר בבתים צמודי קרקע היא גם חברתית ומאפשרת קיום מרחב ציבורי, חיי קהילה, חינוך איכותי לילדים, דשא ובריכה. בעבר הלא רחוק, בית שנראה כמו גוש באמצע המגרש עם גג רעפים ודשא ירוק היו הסטנדרט. היום יש גיוון רב יותר של אדריכלות ובית לעתים מתחלק לכמה מבנים, ביניהם מתקיים חיבור הרמוני, ומתקיים סינכרון מושלם בין החוץ לבין פנים הבית. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ שמתמחה בבניית בתים צמודי קרקע, מציעה לכם לבנות את בית חלומותיכם במקצועיות ותוך ליווי צמוד.
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית