בניית וילות


בניה של וילה הינה צעד מאוד משמעותי בחיים. וכאשר היזם הינו למעשה האדם או המשפחה שצפויים להתגורר בבית זה (ולא חברה קבלנית), הרצון לביצוע מושלם וגימור מיטיבי מובן ביותר.

חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מציעה שירות של בניית וילות, על כל המשתמע מכך. ניתן להזמין שירות כולל, ברמת קבלן מפתח או שירותי פיקוח וניהול, בהתאם לדרוש. בכל בניית וילה חדשה מקופל בעצם החלום של הלקוח, לקבל את הבית האחד והיחיד שמתאים בשבילו. על כן, נעשה מאמץ כבר מן ההתחלה להבין מה בדיוק הלקוח רוצה, מה בדיוק הלקוח צריך ולאן הוא שואף. 
 
 

להגיע לוילה מעוצבת כרצונכם  

בנייה של וילות יכולה ללבוש אין ספור צורות. יש אנשים שעבורם וילה חייבת להיות בעל חזית מהממת בעוד שאחרים מעדיפים לשים דגש על חלל הפנים והחזית תהיה יותר סולידית. ניתן לבנות ווילות בעלות יציאה גדולה למפרסת עם חיבור לגינה ואפשר לשלב גם מפלסים שונים, אם הדבר רצוי. החשוב הוא כי כל אחד ירגיש חופשי לשטוח את רצונותיו השונים, בין אם זה במהלך התכנון ובין אם יש מה לומר תוך כדי ביצוע העבודה. 

קל מאוד להיצמד לתכנון בסיסי וקונקרטי. אבל הרבה יותר נכון להעיר את עיניו של הלקוח כאשר ישנו הניסיון שיכול לשפר את התוצאה הסופית. לכן, אנשי שטרן הנדסה אזרחית בע"מ ורונן, העומד בראשה, תמיד שמחים על פי ההיכרות עם כל הלקוח להעיר את תשומת הלב בנושאים שיביאו לתוצאה סופית איכותית במיוחד. השילוב בין הרצונות והחלומות שלכם לבין מקצועיות, ניסיון ומחויבות ללקוח משלים עבורכם את וילת החלומות שלכם. 

שיתופי פעולה שמועילים ללקוח 

בנייה של וילות אף פעם איננה מלאכתו של אדם יחיד, גם אם לקונסטרוקטור יש תפקיד מרכזי בהצלחה. לכן, שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מקפידה לעבור אך ורק עם הטובים ביותר. עם אנשי מקצוע, מנהלי עבודה, פועלים ומומחים שהניסיון המשותף הוכח כמוצלח. יש לכם תוכנית? אתם מחפשים קבלן או שדרוש לכם מערך שיפקח על כל עבודות הבניה? נוכל להרים יחדיו את הכפפה. שטרן הנדסה אזרחית - בניית וילות ברמה אחרת. 
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית