בניית בתים צמודי קרקע


בשגרה של כולנו, איכות החיים מתחילה במקום שבו אנו מתגוררים. לא רק היישוב או השכונה אלא גם הבית, העיצוב, המרווח, המרחב, חלל הפנים. בית צמוד קרקע, בית פרטי, וילה, לא משנה איך תקראו לזה, סביר להניח שזה חלק מהתמצית של איכות החיים שלכם. 

בעיר או בכפר, בקיבוץ או במושב, אם אתם מחפשים גורם ביצועי שיכול להגשים את הרצון שלכם ולהוציא אותו לפועל, אתם במקום הנכון. שטרן הנדסה אזרחית בע"מ ורונן העומד בראש החברה ערוכים להעניק את כל השירותים הנדרשים לבניית בתים צמודי קרקע. בין השירותים השונים ניתן לציין שירותי ליווי ופיקוח, קבלן שלד (קונסטרוקטור), הנדסה אזרחית, תכנון לוחות זמנים וגם חישובי עלויות ועמידה בתקציב. 
 
 
 

הבסיס הנכון לבית צמוד קרקע

אפשר להתייחס להיבט הטכני, ולומר כי הבסיס הנכון לבניית בית צמוד קרקע זה קודם כל תוכנית טובה. אפשר להמשיך ולומר כי הבסיס לבניית בית צמוד קרקע ממשיך במהנדס קונסטרוקטור מנוסה ובצוותי עבודה מיומנים. כל זה בהחלט נכון, אבל הרשו לנו לומר משהו נוסף. דבר בסיסי נוסף שחשוב כדי להגיע לבית הכי נכון הינו שיתוף פעולה, הקשבה וגם גמישות כשצריך.

בחברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מקפידים תמיד להיות קשובים ללקוח. להבין תמיד לא רק מה הוא אומר אלא גם מדוע הוא אומר את זה ולאן הוא חותר. הרבה מאוד תהליכי בניה של בתים צמודי קרקע ליוותה החברה כדי להבין מתי הלקוח קשוב לשמוע לא רק את המובן מאליו אלא גם רעיונות לשיפורים, היבטים שיכולים למקסם ולשפר. 

בואו להתרשם מהפרויקטים המוצלחים 

כל בית צמוד קרקע הוא עולם מלא. ובית שמתאים למשפחה אחת ייראה מוזר בעיני משפחה אחרת. ובכל זאת, כדי לבחור כראוי את מי שילווה, יסלול את הדרך ויסייע לכם להגיע לבית החלומות, חשוב שתתרשמו מפרויקטים קודמים.

מעבר להמלצות שתוכלו לקרוא באתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם ממגוון בתי קרקע ווילות שהגשמנו ללקוחותינו. גם לחיבור האישי יש המון משמעות כך שנשמח להיפגש עמכם ולראות כיצד התקשורת בינינו מתקדמת. אם נראה שיש הבנה וקיימת רוח השיתוף הנכונה, נשמח ללוות גם אתכם, הביתה - לבית שתמיד רציתם. 
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית