בניית בתים אקוסטיים


בניית בתים אקוסטיים הינם למעשה בתים בעלי קירות אקוסטיים ייחודים שנועדו לשמש גורם להפחתת רעשים. כמו כן, בניית בתים אקוסטיים מונעת יציאה של רעשים גם מתוך חלל החדר. כיום קיימים סוגים רבים של בניית בתים אקוסטיים וניתן לבחור מתוך היצע רב של צבעים, סגנונות וגדלים אשר יכולים להתאים לטעם האישי של כל אחד, לדרישות ולצרכים וכמובן לתקציב האישי. כמו כן, חשוב כי את התהליך של בניית בתים אקוסטיים תבצע חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה בעלת ותק רב אשר מתמחה בשירותי בניית קירות מבודדים, בניית בתים צמודי קרקע, הנדסת מבנים קונסטרוקציה ועוד מגוון שירותים ללקוח הישראלי.

הנדסת מבנים קונסטרוקציה

הנדסת מבנים קונסטרוקציה הינו תכנון יסודי ומקצועי אשר מהווה את החלק החשוב ביותר בכל פרויקט של הקמת מבנה או בית. הקמה של דירה, בית קרקע, חנות, בית מלון ועוד, כרוכה בתהליכים קפדניים ובתכנון יסודי בעל חשיבות רבה במיוחד. שירות מסוג זה יכול להעניק רק מומחה להנדסה אשר עבר הכשרה מקיפה בתחום וקיבל הרשאה לעסוק בו. במהלך תהליך זה בעל המקצוע למעשה מתכנן את שלד המבנה ובאחריותו לבדוק כי מדובר מבנה בטיחותי ואמין.
 

בניית קירות מבודדים

בניית קירות מבודדים נעשים על ידי שכבת בידוד ייחודית אשר מבטיחה כי רעשים לא יצליחו לחדור ולהגיע לחלל פנים הבית. מדובר על שיטה נפוצה ומבוקשת בקרב בתים פרטיים, דירות, אולמות אירועים, משרדים, מוסדות, ומבני תעשייה שונים, כאשר המטרה העיקרית והחשובה ביותר היא להבטיח פרטיות ולמנוע חדירת רעשים בלתי רצויים. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מובילה כיום בתחום בניית בתים ומעניקה שירות מקצועי ואמין למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

בניית בתים צמודי קרקע

בנייה של בתים צמודי קרקע דורשת קודם כל מיומנות, ניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, חשוב לזכור כי מדובר בשיטת בנייה שונה לחלוטין מבניה לגובה. גם אנשי המקצוע אשר עוסקים בתחום זה שונים בתכלית מאנשי המקצוע אשר עוסקים בבנייה לגובה. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ  הינה חברה מובילה אשר מתמחה בתחום בניית בתים צמודי קרקע זה שנים רבות, ומעניקה לכל לקוח את השירות האמין, האדיב והמקצועי ביותר מתחילת הפרויקט ועד לסיומו.
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית