ביקורת מבנים בתל אביב


אחת הבדיקות החשובות ביותר לכל בית לפני מכירה או לאחר בנייה הוא בדיקת בדק בית. באיזור המרכז בכלל ובאיזור תל אביב בפרט ישנם פרוייקטים רבים של בנייה. בכדי לוודא שבניית הבית נעשתה בצורה תקינה ללא תקלות שלד ותשתיות או תקלות במבנה, כדאי להזמין אנשי מקצוע מומחים לביקורת מבנים בתל אביב. ביקורת מבנים יכולה להתבצע על-ידי חברה להנדסה אזרחית הכוללת אנשי מקצוע לבדק בית.

ביקורת מבנים בפרדס חנה

עליית מחירי הקרקע באיזור המרכז ואיזור תל אביב הביאו תושבים רבים לחפש מקומות זולים יותר לבניית בית פרטי. אחד מהם הוא איזור פרדס חנה כרכור. בית פרטי אשר סיימו את בנייתו יכול לעבור ביקורת מבנים בפרדס חנה בכדי לבדוק האם יש ליקויי בנייה. במידה ויש, בעלי השטח שעליו נבנה הבית יוכלו לפנות לקבלן בדרישה לתקן את הליקויים שנמצאו בבית החדש.
 

ביקורת מבנים בקיסריה

מלבד איזור פרדס חנה כרכור, גם באיזור קיסריה קיימים בתים פרטיים רבים הנדרשים לעבור ביקורת מבנים. בכדי לקבוע עם אנשי מקצוע לביקורת מבנים בקיסריה, ניתן לתאם פגישה ראשונית עם חברה להנדסה אזרחית ולקבל הצעת מחיר לביקורת בדק בית, בהתאם לגודל הבית ולפרמטרים הקשורים לביקורת מבנה.

ביקורת מבנים בשרון

באיזור השרון ניתן לראות פרוייקטים רבים של התחדשות עירונית הכוללים בנייה של דירות ובתים חדשים. בכדי לקבוע ביקורת מבנים בשרון, ניתן לפנות לאחת מהחברות המובילות בישראל להנדסה אזרחית - חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ. אנשי המקצוע של חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מספקים שירות אישי ומקצועי בכל רחבי הארץ לביקורת מבנים.

קביעת פגישה לביקורת מבנים בתל אביב עם חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ

בכדי לקבוע פגישה לביקורת מבנים בתל אביב או באיזור המגורים שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ ולהינות מייעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך כל תהליך בדיקת המבנה. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ מנוהלת על-ידי המהנדס רונן שטרן בעל ניסיון רב ומוניטין מעולה בתחום ניהול ובניית פרוייקטים של בתים פרטיים, וילות ובתי יוקרה. רונן שטרן מעסיק את אנשי הצוות הטובים והאמינים ביותר בתחום ההנדסה האזרחית וביקורת מבנים, ומלווה אתכם מתחילת הפרוייקט ועד לסיומו.
 
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית