ביקורת מבנים במרכז


ביקורת מבנים היא בדיקה מקצועית שמעידה על טיבו של מבנה ונועדה על מנת לאתר ליקויי בניה, כשלים בבניה ותאימות לתקנים. הביקורת בנויה ממבחנים הנדסיים רבים ומטרתם בדיקה קפדנית של כל פרט הנדסי במבנה הנבדק. הבדיקה מתבצעת בעיקרה באופן ויזואלי וגם באמצעות מכשור משוכלל שיודע לאתר מפגעים וליקויים נסתרים כגון חוסר בחיזוקי פלדה, הנחה לא נכונה של כבלי חשמל, קרינה אלקטרומגנטית, רטיבות ועוד.

ביקורת מבנים במרכז כוללת בדיקת קירות, חלונות, מרצפות, שלד וגג של המבנה, איכות הבניה, איכות החיפוי, יציבות המבנה, בדיקת מערכת האינסטלציה ומערכת החשמל.
 

ביקורת מבנים בגוש דן מתבצעות על ידי מהנדס בניין אשר קיבל הסמכה מתאימה לאיתור ליקויים מן הסוג הזה. אותו איש מקצוע מוסמך גם להחליט האם הליקויים ניתנים לתיקון, באיזה אופן ומה עלות התיקונים. ביקורת מבנים במרכז מיועדים לאנשים לפני קניית נכס אשר תעזור להם להבין באיזה מצב נמצא הבית ובכך מפחיתה אפשרות של  הסתרת פרטים בעייתיים. גם בעת רכישה של בית חדש מקבלן, ביקורת מבנים במרכז היא בעלת חשיבות גבוהה, כך שאם מתגלים ליקויים, יכול הקונה לדרוש לתקנם. כמן כן, ביקורת מבנים בחוף הכרמל שנעשה על ידי חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ, יכול לשמש כראיה בבית משפט.

בדוח ביקורת מבנים במרכז אשר מופק על ידי איש מקצוע, נכלל מפרט של כל הליקויים וגם הערכת עלויות התיקון ו/או שמאות לירידת ערך אפשרית, כך שאם חלילה יש מחלוקת בין הקונה לבין המוכר לגבי תיקון הליקויים, חוות דעת של מומחה בדוח ביקורת מבנים בכרכור יכולה לסייע לפתור את הסכסוך בין השניים. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברת ביצוע מוכרת, מבוססת ומובילה בתחום הבניה. תודעת השירות ללקוח מתחילת הפרויקט ועד סיומו מושם בראש סדר העדיפויות של החברה, ובא לידי ביטוי בליווי צמוד המוענק ללקוח. כל זה תוך עמידה ביעדים תקציביים ומתן דו"חות סטטוס בהתאם להתקדמות קצב הבניה. בין היתר, החברה מספקת שרות ביקורת מבנים בחוף הכרמל, ביקורת מבנים בגוש דן וגם ביקורת מבנים בכרכור.

המהנדסים של חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינם בעלי ניסיון רב בתחומי הנדסת בנין וביקורת מבנים. מהנדסי החברה צברו נסיון של מאות בדיקות והגשות חוות דעת הנדסיות.
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית