בדק בית בגוש דן


בדק בית בגוש דן הינה למעשה בדיקה מקצועית אשר מתבצעת על ידי בעל מקצוע אשר מתמחה בתחום, ובעל ידע רחב ומיומנות בבדיקה של גורמים שונים כגון ריצוף, איטום, צבע, חשמל, ומערכות מים. המטרה העיקרית של בדק בית בגוש דן הינה למעשה להבטיח כי לא קיים שום ליקוי בנייה אשר עין לא מקצועית אינה יכולה לראות. בדק בית בגוש דן הינו תהליך חשוב וקריטי גם אם מדובר על קנייה של דירה חדשה מהקבלן. בדק בית בגוש דן למעשה נועד להבטיח כי הדירה מתאימה ועומדת בתוכניות המפרט כפי שהובטח על ידי הקבלן. שטרן הנדסה אזרחית בע”מ הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי בדק בית בבנימינה, בדק בית בזכרון יעקב, בדק בית בחוף הכרמל ועוד.

בדק בית בבנימינה

בדק בית בבנימינה הינה בדיקה חשובה במיוחד אשר יכולה לחסוך בעיות ועלויות כספיות רבות. ממש כפי שאנו בודקים רכב יד שנייה לפני קנייה, כך יש לבדוק את הדירה, הבית או הנכס אותם אנו מעוניינים לקנות. אין זה משנה אם מדובר בכנס חדש או יד שנייה. איש המקצוע אשר מבצע את בדק הבית הינו בעל הכשרה מקצועית אשר תפקידו הוא לאתר ליקויים בנכס. כמו כן, מומלץ לבצע את התהליך לפני הכניסה אל הבית.
 

בדק בית בזכרון יעקב

בדק בית בזכרון יעקב נועד לבדוק את הדברים הקטנים ביותר בנכס כגון איכות הגימורים, שיפועים, צבע הבלטות, פתחי הניקוז לצד דברים גדולים יותר. אנשים רבים חושבים כי מדובר בבדיקה לא הכרחית, בעיקר כשמדובר בנכס חדש, אך למעשה בדיקה כזו יכולה למנוע תקלות רבות, קטנות וגדולות כאחד. אנשים אשר קונים נכס חדש בטוחים כי מדובר בנכס מושלם ללא בעיות בכלל, אך אין הדבר תמיד נכון. חברת שטרן הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בבדיקות של בדק בית באזורים שונים בארץ.

בדק בית בחוף הכרמל

בדק בית בחוף הכרמל הינו תהליך חשוב במיוחד, אשר ישראלים רבים נוטים לפספס. אך למעשה, ממש כפי שאנו בודקים טיב מוצרי החשמל, הרכבים, או הריהטים אשר אנחנו קונים כך גם צריך לבדוק את טיב הנכס, אין זה משנה אם מדובר בנכס יד שנייה או חדש ישירות מהקבלן.
 
 
בניית בתים צמודי קרקע
 
בניית וילות
 
הנדסה אזרחית
 
קבלן שלד
 
קבלן מפתח

ההתמחויות שלנו:

פרויקטים נבחרים :

 


צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה חייגו 074-769-15-16 או מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ההתמחויות שלנו

פרטי התקשרות

שטרן הנדסה אזרחית בע"מ
קבלן רשום 30319

צרו קשר

המלאכה 6, בנימין
074-769-15-16
office@sternbuilders.co.il

מדיה חברתית